Yahya Kemal Kavraz Kulüp Fuları Almaya Hak Kazandı
![](https://izciyiz.org/wp-content/uploads/2020/12/WhatsApp-Image-2020-12-14-at-16.03.12-e1608919400747-252x300.jpeg)
Sadıklar Oymağı Keçi Obasından Yahya Kemal Kavraz görevlerini yerine getirerek 1. aşama izcisi olmaya hak kazandı. Böylelikle obasını 7 puana yükseltmiş oldu. Kendisini ve obasını tebrik ederiz.
Sadıklar Oymağı Keçi Obasından Yahya Kemal Kavraz görevlerini yerine getirerek 1. aşama izcisi olmaya hak kazandı. Böylelikle obasını 7 puana yükseltmiş oldu. Kendisini ve obasını tebrik ederiz.