Yusuf Buğra Erkan Fular Takma Hakkı Kazandı
![](https://izciyiz.org/wp-content/uploads/2020/03/YUSUF-BUĞRA-ERKAN-5.SINIF-ADAY-169x300.jpg)
Yiğitler Oymağı Şahin Obasından Yusuf Buğra Erkan görevlerini yaparak kulüp önderimizin onayı ile I. aşama izcisi olmaya hak kazandı.Böylelikle Şahin obası tekrar zirvenin ortağı oldu.
Yiğitler Oymağı Şahin Obasından Yusuf Buğra Erkan görevlerini yaparak kulüp önderimizin onayı ile I. aşama izcisi olmaya hak kazandı.Böylelikle Şahin obası tekrar zirvenin ortağı oldu.